top of page

ПРО ШКОЛУ

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ШКОЛИ КРАСИ ARMANDAL '

Пропонуємо навчання професії з нуля , та підвищення кваліфікації на професійних короткострокових курсах краси.

Школа краси ARMANDAL' з навчальним центром у Києві готує кваліфіковані кадри  сфери б'юті індустрії. Основні напрямки діяльності - підготовка, перепідготовка фахівців таких спеціальностей, як: перукар-модельєр, косметолог, масажист, візажист та інші з отриманням сертифікатів, дипломів і допомогою в працевлаштуванні. Навчання проводиться за прогресивними, сучасними методиками. В свою чергу, це дозволяє досягати швидких і якісних результатів в обраних напрямках. Викладачі школи - професійні майстри, експерти індустрії краси міжнародного класу, що володіють багаторічним досвідом, сертифікатами, мають міжнародні нагороди, беруть участь у національних, міжнародних змаганнях з наращування волосся, перукарської майстерності, татуажу та інших напрямків.

 КУРСИ КРАСИ: НАПРЯМКИ

 1. ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР

 2. КОЛОРИСТИКА

 3. НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ

 4. НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

 5. АПАРАТНИЙ МАНІКЮР

 6. МАНІКЮР ТА ПЕДИКЮР

 7. МАНІКЮР+БЕЗДОГАННЕ ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ ЛАКОМ

 8. ДИЗАЙН

 9. НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

 10. ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ

 11. КОСМЕТОЛОГІЯ(УСІ НАПРЯМКИ)

 12. МАСАЖ  ТІЛА

 13. СТИЛІСТ-ВІЗАЖИСТ

 14. ТАТУАЖ (ПУДРОВІ БРОВИ, НАВЧАННЯ КОЛОРИСТИЦІ БРІВ, ТРІХОПІГМЕНТАЦІЯ, ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ ТА ІНШЕ)

 15. ВОСКОВА  ДЕПІЛЯЦІЯ, ШУГАРІНГ

 16. ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

 17. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ  ЗА  ВСІМА  НАПРЯМКАМИ,  ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ

Курси краси у  Києві для швидкого освоєння складних професій з кваліфікованими викладачами , мають богато переваг:

 

 • Економія часу і коштів, так як всі матеріали надаються.

 • Навчання проводиться на базі школи краси.

 • Можливість оцінити професійний рівень майстрів в процесі навчання.

 • Практичні заняття займають більшу частину часу - 70% навчання.

 • Ми допомагаємо своїм випускникам з працевлаштуванням в сфері краси , незалежно від напрямків.

 • З нами учні швидко починають кар'єру своєї мрії.

 

ЧОМУ ВИГІДНО НАВЧАТИСЯ В НАШІЙ ШКОЛІ?

 • Головне наше правило - постійна практика. Весь період навчання включає безкоштовне надання моделей. Ми працюємо тільки з якісними витратними матеріалами відомих брендів. Викладачі мають багаторічний успішний досвід в будь-якому з напрямків, пройшли навчання в Європейських школах майстерності б'юті індустрії. Ми готуємо тільки кращих фахівців, які можуть далі влаштуватися в престижні салони краси та відкривати свої центри косметології. А також , наші учні після закінчення школи зможуть брати участь в майстер-класах, чемпіонатах будь-якого рівня, працювати за кордоном і пристойно заробляти!

 • Зручний спосіб навчання - індивідуально або в групі з вибором графіка занять на свій вибір. Ви можете займатися вранці, вдень і ввечері в будні або вихідні дні. Сьогодні на ринку праці присутня гостра проблема нестачі кадрів, тому у вас є можливість отримати одну з затребуваних спеціальностей без відриву від основної діяльності.

 • Обладнання, витратні матеріали надаються усім студентам безкоштовно, що означає відсутність необхідності нести великі витрати на їх придбання.

 • Можливість підібрати оптимальні програми навчання під свій робочий графік, так як ми завжди йдемо назустріч своїм студентам. По завершенню навчання ми зберігаємо зв'язок з випускниками і допомагаємо в будь-яких питаннях.

 • Швидкі та якісні результати. Займаючись по запропонованим нами авторським програмам, учні отримують якісні, високі результати за індивідуальним планом навчання. По завершенню навчання ми видаємо дипломи та сертифікати

 • Наша школа краси має всі необхідні дозволи  на право діяльності.

 

Не знаєш що вибрати і все ще залишились сумніви?

      Запишись на консультацію за телефонами  нашої школи, та приходь! 

 

Ми разом підберем оптимальне рішення на будь-які бажання, що дозволить досягти найвищих результатів і стати висококласним фахівцем у сфері краси!

IMG_7605.JPG
bottom of page